Категорія продукту

Wireless перезаряджається під керівництвом Настільна лампа

- May 16, 2016 -

Як ви собі Настільна лампа. Тепер люди більше не обмежені, щоб звичайні Настільна лампа. Нові технології, які використовуються на зростаюче число products.single founction продуктів більше не задоволення потреб людей. Ми випустили настільну лампу у травня 2016, і ми повинні це лампа додає деякі дивовижні особливості.


2-в-1 прості, складні дизайн легко носити і пристосовуватися до різних кутів комфортно освітлення, щоб уникнути напруги очей. Не мерехтіння, ні випромінювання, ні УФ та якість світлодіодні повені джерело світла, тримати м'який і зніміть освітлення, щоб захистити ваші очі. Чотирьохфарбовий регульований світлодіодні освітлення, яка підходить для роботи або відпочинку цілей. Регулярні автономному режимі можна виконання високого рівня енергоефективності та safey. ЦИ бездротової chaiging лампа зарядити пристрій під час читання в на night.put вниз і прийняти телефон вимикатися зарядки вводу щоразу, коли ви wish.it є використання безпечного o і кращий винахід функціональних 2-в-1. Тіло виготовлені з алюмінію матеріалу Преміум, з гладкою Лакофарбові поверхні, відчути легкий, міцний і захистом від подряпин.

1. пристроїв з вбудованим бездротової зарядки приймач (Samsung S6, Nokia 1520, LG, Nexus5)

2. пристроїв з зарезервованими бездротової зарядки інтерфейс поруч з його акумулятор (Samsung Galaxy S3, S4, S5, Note2, Note3, Note3 тощо).Пов'язані новини

Супутні товари

  • 1000w LED Floodlight
  • Світлодіодний тенісний корт
  • Світло Світлодіод футбол Арена
  • 100W LED Light бар
  • 40W Світлодіодний світло бар
  • Світлодіодний потоп 720 Вт